misja

TWOJEJ DUSZY

Czy zastanawiasz się czasem, jaki jest cel Twojego życia? I jak odważnie połączyć swoje życie i karierę z kosmosem? Chcesz szczerze odnaleźć cel swojego życia, przebudzić serce i skontaktować się z Duszą, podążyć za Twoją własną Dharmą, tworząc stan przepływu, radości i spełnienia?

Dla sukcesu zawodowego najważniejsze jest bycie w zgodzie z Tao, czyli naturalną ścieżką życia. Jeśli żyjemy w zgodzie z naszą wewnętrzną prawdą, jeśli podążamy ścieżką naszej indywiduacji, to już osiągnęliśmy sukces!

Nie podam Ci Twojego celu, ale mogę dać Ci kierunek – przebudzony, tętniący życiem, nieznany, zawsze zaskakujący i nieprzewidywalny kierunek :). 

 

czym jest

 MISJA TWOJEJ DUSZY

Astrologia bardzo zachęca nas do znalezienia własnej ścieżki. Ujawnia naszą drogę i unikalny cel życiowy oraz kroki, które musimy podjąć, aby go osiągnąć.  Oferuje głębokie wglądy w to, dlaczego tu jesteś oraz co może Cię powstrzymywać przed Twoją pełną samorealizacją. Dochodzi do rdzenia tego, kim jesteś i daje mapę i plan, jak zintegrować naszą osobowość z duszą oraz stworzyć życie ukierunkowane na cel Twojej duszy.

 

Ostrzegam! Wychodzisz poza strefę komfortu! Wejście w misję duszy NIE jest łatwe. To prawdziwa kosmiczna joga dla  twojej duszy. Joga, którą będziesz praktykować przez całe swoje Twoje życie. ALE! Zapewniam Cię, że eksplorowanie tej energii w Twoim codziennym życiu, będzie dla Ciebie niesamowitym przeżyciem. Odkryj wraz ze mną lekcje Twojej duszy, aby świadomie uczestniczyć ko-kreacji, dostrajając się do swojej ostatecznej ścieżki Duszy.

 Odkrywanie Twojej Misji

3 KROKI DO PRZEBUDZENIA DHARMY

01.

Królewska Droga do Twojego Przeznaczenia

Podróż przez twoje Węzły Księżycowe. Dlaczego? Ponieważ jesteśmy tutaj, aby uzdrowić przeszłość … i stać się tym, kim mamy być.

02.

Twoje Najwyższe Powołanie i Sekret Manifestacji Twojego Celu

Dominujące domy i planety, które wzywają Cię do Twojej Dharmy i są kluczem do osiągnięcia celu i misji Twojej Duszy.

03.

Twój sposób, aby zabłysnąć w świecie

Twoje wewnętrzne Słońce  musi tworzyć i ewoluować. To światło świadomości pomagające Ci znaleźć drogę powrotną do centrum i Twoja zdolność wniesienia Twojej istoty w świat.

Jeśli w głębi Duszy czujesz, że żadne inne życie nie da Ci trwałego spełnienia, że tylko poprzez zjednoczenie z Duszą, że tylko wypełniając swój wyższy cel, możesz działać z miłością, prawością i doświadczać spokoju Ducha … jesteś Odkrywcą Dharmy.

 

co Ci da

MISJA TWOJEJ DUSZY

K

Uhonorujesz własną Dharmę i dowiesz się, jak możesz pomagać, uzdrawiac i służyć innym

K

Połączysz się z głębokim ewolucyjnym zamiarem swojej Duszy 

K

Dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby jak najskuteczniej poruszać się w obecnym życiu

K

Odkryjesz swój cel i sens – filar, który podtrzymuje Twoje życie 

K

Odkryjesz głębszą wizję swojego życia i poznasz swoich wewnętrznych przewodników do kształtownaia własnej Dharmy

K

Określisz jak możesz pomagać, uzdrawiać i służyć innym

dla kogo

DLA KOBIET, KTÓRE:

[

Są gotowe zaangażować się w głęboką osobistą eksplorację, w uzdrowienie i transformację

[

Czują potrzebę głębszego poznania siebie i są otwarte na nowe zrozumienie życia

[

Pragną odważnie połączyć swoje życie i karierę z kosmosem

[

Chcą szczerze odnaleźć cel swojego życia i przebudzić swoje serce

[

Chcą dostroić się do tego, co naprawdę czyni je szczęśliwymi

[

Pragną podążyć za swoją własną Dharmą, tworząc stan przepływu, radości i spełanienia

Om Dharma Namaha

Dharma jest zasadą, która unosi, stabilizuje i podtrzymuje Porządek Wszechświata. Jeśli więc dostroisz się do Wszechświata, pomoże Ci to w podróży do odkrycia swojej Dharmy.

wyjątkowa sesja

NA KTÓREJ OTRZYMASZ 

01

Umiejętność stosowania astrologii w sposób ugruntowany w prawdziwym życiu to wielka sztuka.

Specjalnie dla Ciebie opracowałam 3 kroki, aby pomóc Ci odnaleźć odpowiedzi dotyczące Twojego prawdziwego powołania. Ta sesja pomoże Ci to uzyskać większą jasność, głębsze wglądy i może stać się  ujściem dla Twojej Duszy.

Astrologia kariery pomaga nam wybierać optymalne ścieżki zawodowe i sprzyja strategicznemu wyczuciu czasu.

02

Otrzymasz przewodnik, który pomoże Ci mieć prawdziwy dostęp do Twoich ukrytych sił na ścieżce pragnień Twojego serca.

Ta sesja oferuje Ci wyjątkowe wsparcie  na głębokim poziomie, zapewniając fachowe wskazówki i instrukcje, aby odkryć i mądrze korzystać z tego, co kryje się w Tobie.

Pokażę Ci jak mądrze podążyć ścieżką Twojego mistrzostwa i zaangażować w świadomą kreację i realizację celu Twojego  życia.

03

Otrzymasz alchemiczne narzędzia do prowadzenia bardziej świadomego życia, narzędzie do samopoznania i ewolucji świadomości.

Odkryjesz swoje Archetypy, swoich przewodników do podnoszenia swojej świadomości i nauczycieli do kształtowania własnej Dharmy!

Ta sesja to wyjątkowa przestrzeń, na której dajesz sobie pozwolenie i czas na to, aby wesprzeć Twoje osobiste przebudzenie i uzdrowienie.