twój

DZIENNIK KSIĘŻYCOWY

TRANSFORMACYJNA I UZDRAWIAJĄCA PODRÓŻ

DLA WSPÓŁCZESNYCH KOBIET!

KUPUJĘ

widzisz siostro,

MOŻESZ TEGO NIE WIEDZIEĆ…

Ale ja także doświadczyłam w swoim życiu głębokiego bólu „utraty” miłości… rozpadu małżeństwa… bycia w nieudanych związkach, które mi nie służą … osobistych porażek i zdruzgotanych snów…

Bycia wyczerpaną z powodu życia w ciągłej presji… braku kontaktu z własnym ciałem … oraz przytłaczającego poczucia porażki… pomimo pozornego sukcesu korporacyjnej ‘bizneswoman’ …

Siejących spustoszenie myśli, że nigdy nie mogłabym zarabiać na życie jako astrolożka… wątpliwości czy na pewno jestem „wystarczająco uzdrowiona”, aby być uzdrowicielką innych… 

Widzisz, tego typu doświadczenia i myśli nie są mi obce… Jeśli je znasz … wiesz, jakie mogą być bolesne! Ale chociaż moje serce było wielokrotnie złamane na kawałki, wstałam i spróbowałam ponownie,  odzyskałam kontrolę nad swoim przeznaczeniem i przetransformowałam swój umysł!

 

Tak, to byłam ja! 7 lat temu, w środku ciemnej nocy mojej Duszy. Rozpoczęłam wtedy Praktykę Księżycowej Mądrości i odkryłam jak potężne i ważne jest ponowne zestrojenie się z magią Księżyca. 

A po drodze nauczyłam się jeszcze kilku niesamowitych lekcji! Pomimo dręczącego strachu, nie pozwoliłam moim snom i wizjom zginąć we mgle wątpliwości.

I chciałabym, abyś  o tym wiedziała … ta transformacja nie byłaby możliwa bez astrologii… Podążanie ścieżką Księżyca było moją Drogą ku Całości i dlatego teraz dzielę się nią z Tobą, bo bardzo chciałabym, aby Dzienniki Księżycowe stały się również Twoją Ścieżką do Całości.

 czy ty także chciałabyś

NA NOWO TCHNĄĆ ŻYCIE W SWOJE ŻYCIE?

Wiele kobiet straciło dziś kontakt z tym aspektem ich wnętrza, z marzycielką w środku, tą, która wciąż jest blisko Źródła i ośmiela się wierzyć w nowe możliwości. Niezależnie od tego, w którym miejscu życia teraz jesteś … być może odzyskujesz siły po złamaniu serca … lub po prostu potrzebujesz więcej inspiracji, radości, piękna i prawdy o tym, kim naprawdę jesteś … 

Kosmiczna moc Dzienników Księżycowych pomoże Ci poznać Twoje najskrytsze pragnienia i skontaktować się z Twoją niewyczerpaną kobiecą energią, która wiruje wewnątrz Ciebie! W tych czasach zmian potrzebujemy kobiet takich jak Ty! Dzienniki Księżycowe zapewnią Ci wsparcie, którego potrzebujesz, aby świecić Twoim światłem tak jasno, jak to tylko możliwe! Dlatego zatrzymaj się, tu i teraz, zrób sobie przerwę, wyjdź na zewnątrz i spójrz w niebo.

PRZEDSTAWIAM CI …

Dzienniki Księżycowe

 

Bo raz na jakiś czas pojawia się coś naprawdę wyjątkowego i inspirującego. Coś, co oddaje Magię tego Wszechświata. Coś, co ożywia Twoją Duszę.

Dzienniki Księżycowe są właśnie tym długo wyczekiwanym owocem spotkania mojej miłości i świadomości! Dojrzewały w moim ciepłym, ciemnym łonie dokładnie 9 miesięcy.

 

 

 

dlaczego

PEŁNIA I NÓW KSIĘŻYCA?

[

Pełnia i Nów Księżyca to czas Twojej Księżycowej Mocy! Czas, kiedy Twoje czakry i centra energii w Twoim ciele są otwarte na uzdrowienie i zmianę wzorców karmicznych. To idealny czas na odżywienie Twojej Duszy pozytywnymi wibracjami i podniesienie Twojej boskiej świadomości.

[

Dostrojenie się do rytmów kosmosu jest czystą magią. Jeśli połączysz się z energią cyklu księżycowego, szybko się przekonasz, że z większą gracją i łaską doświadczasz własnego życia. Praktyka Księżycowej Mądrości  pozwala nam odpocząć w łagodnym naturalnym tempie rozwoju Duszy.

[

W każdą Pełnię i Nów wyjątkowe ważne jest zadbanie o Twoje Ciało, Umysł i Duszę. Celem tej Księżycowej Praktyki jest zaproszenie Ducha i Energii Księżyca do Twojego życia, aby przywołać do niego więcej obfitości  i otworzyć Cię na to, co naprawdę Cię odżywia i karmi.

[

Praktyka Księżycowa dostraja Twoją indywidualną energię do mocy wszechświata. A im bliżej Natury, tym bliżej Siebie tak naprawdę jesteśmy. Kiedy dostrajamy się do naszych naturalnych cykli we wszechświecie i szanujemy rytmy natury, zaczynamy żyć w większej harmonii.

 czym jest

DZIENNIK KSIĘŻYCOWY

Dziennik Księżycowy to piękny i praktyczny przewodnik. 

W tym Dzienniku dzielę się z Tobą prastarą Praktyką Księżycowej Mądrości, która, mam nadzieję, będzie służyć Ci przez całe życie!

Dziennik pełen jest astrologicznej wiedzy i mądrości, a także medytacji, praktyk oraz wskazówek i inspiracji, które poprowadzą Cię przez magię Cyklu Księżycowego.

Wszystko po to, abyś mogła w pełni zanurzyć się w tych naukach i aby pomóc Ci dotrzeć do Twojej Wewnętrznej Uzdrowicielki!

złap swój dziennik

droga

SIOSTRO

Chciałam zaoferować Ci narzędzie, które wesprze Cię w odkrywaniu pięknej energii każdego Nowiu i Pełni Księżyca. Poprowadzę Cię najlepiej, jak potrafię,  ponieważ chcę, żebyś weszła naprawdę głęboko, weszła w samo serce Kosmosu!

 

Jeśli zawsze pragnęłaś bardziej intuicyjnie poruszać się po astrologii, ale nigdy tak naprawdę nie wiedziałaś, jakie intencje zasiać, ani jakie pytania zadać, ten Dziennik pomoże Ci osiągnąć taki poziom zrozumienia astrologii i połączenia z Kosmosem, jakiego nigdy wcześniej nie znałaś!

Oprócz mnóstwa informacji, Księżycowy Dziennik zawiera rytuały i praktyki, zaprojektowane, aby pomóc Ci zestroić Cię z energią danego Archetypu. W każdym Dzienniku wejdziesz w głęboką eksplorację Archetypu, a poprzez jego mitologię i praktyki obudzisz w sobie moce i dary, które uosabia.

dla kogo?

Ten Dziennik jest przeznaczony dla wszystkich kobiet pragnących głębszego połączenia z kobiecą mądrością wyrażoną przez energię Księżyca.

Jest idealny zarówno dla kobiet, które chcą dopiero zacząć zagłębiać się w astrologię, jak i tych, które chcą pogłębić swoją dotychczasową wiedzę.

Został zaprojektowany dla każdego znaku zodiaku, tak,  abyś mogła w pełni wykorzystać moc i potencjał energii każdego Nowiu i każdej Pełni Księżyca.

Ten Dziennik jest dla Ciebie, jeśli chciałabyś odnowić swoje wizje i marzenia i zaprosić więcej obfitości do swojego życia.

Ten Dziennik jest dla Ciebie, jeśli chciałabyś usłyszeć Kosmiczną Muzykę i poczuć, że Wszechświat przemawia bezpośrednio do Ciebie.

A także jeśli szukasz inspiracji i motywacji oraz zaufanego narzędzia, które pomoże Ci oczyścić Twoją ścieżkę i uzdrowić Twoje życie.

                                           Dzienniki Księżycowe

                                                                                                                            to znacznie więcej niż prosty przewodnik.                                                                                                                                            To głęboka podróż do samopoznania!

dlaczego ?

Bo Księżyc jest naszym głównym połączeniem z Niebem. Jest Bramą do Łona Kosmosu i źródłem niewyczerpanej kobiecej energii!

Głęboko wierzę, że astrologiczny system oferuje nam wspaniałe ramy dla osobistego rozwoju. Skorzystaj więc z mądrości i bogactwa, jakie ma do zaoferowania.

Chciałam zaproponować Ci oświecone spojrzenie na Energię Cykli Księżyca oraz odrobinę magii, którą wszystkie pragniemy odnaleźć w naszym życiu, a które na co dzień  zbyt często odziera nas z magii.

Ja będę Twoją astrologiczną przewodniczką, ale  tak naprawdę to  Ona – Księżyc – będzie Twoją Prawdziwą Nauczycielką. Mam nadzieję, że ten Przewodnik  poprowadzi Cię równie mocno, jak mnie!

 dołącz

DO NAS JUŻ TERAZ!

W każdym miesiącu będę tutaj razem z Wami odkrywać tajemnicę Nowiu i Pełni Księżyca, badając archetypową, psychologiczną i duchową symbolikę księżycowej energii w każdym kolejnym znaku zodiaku, po to, abyście mogły dostroić się do rytmu Księżyca i doświadczyć głębszego poziomu świadomości, połączenia i sensu w codziennym życiu.

Już wkrótce z grupą wspaniałych, świadomych i przebudzonych kobiet wyruszamy w transformacyjną podróż! Mam nadzieję, że do nas dołączysz, ponieważ zaplanowałam dla Ciebie coś totalnie wyjątkowego! Nie czekaj ani minuty dłużej i dołącz do nas! Nie mogę się jej już doczekać! Mam nadzieję, że Ty też!

 

DZIENNIKI KSIĘŻYCOWE

zostały zaprojektowane aby

Ożywić astrologię, nadać jej głębię, napełnić ją uczuciem i przyprawić odrobiną magii!

Zapewnić Ci łatwy dostęp do Energii Wszechświata i aktywować Twój energetyczny kontakt z Kosmosem!

Otworzyć Cię na nowe energie, poszerzyć Twoją świadomość i podnieść Twoje wibracje!

Sprawić, że świeżym okiem spojrzysz na swoje życie i odzyskasz równowagę na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym.

Otworzyć Cię na bogactwo uzdrawiających narzędzi i praktyk, które pomogą Ci sprostać codziennym wyzwaniom.

O mnie

Kobieta, CEO, astrolożka i przewodniczka, której misją jest budzenie mądrości kobiecej Duszy. Prywatnie, pełna ciekawości i żądna przygód Dusza, badająca swoje miejsce w świecie i kosmosie. 

W swojej pracy pomagam wspaniałym i pełnym pasji kobietom sprostać wyzwaniom ich codziennego życia oraz odzyskać ich pierwotne połączenie z cyklami Natury.

Czerpię olbrzymią radość i spełnienie z dzielenia się nowym paradygmatem astrologii. Czuję, że  przekazywanie tej wiedzy i mądrości jest moją dharmą i moim obowiązkiem. Od lat fascynuje mnie kobieca, dzika i zapomniana strona astrologii.

Badam jej utracone wymiary. Takie, które każda z nas może odczuć we własnym ciele i sercu, dlatego pragnę inspirować kobiety, jak zaprzyjaźnić się z wszechświatem i korzystać z jego dobrodziejstw!

zastanawiasz się czy

TO COŚ DLA CIEBIE?

[

To Twoja wielka szansa, aby zanurzyć się w każdym archetypie intelektualnie, duchowo, a także doświadczalnie, korzystając z wiedzy, rytuałów, medytacji i praktyk, zaprojektowanych, aby pomóc Ci pracować i zestroić Cię z energią każdego Archetypu.

[

Przywrócisz uważność i równowagę w swoim życiu oraz poczujesz się bardziej uziemiona i połączona niż kiedykolwiek wcześniej. Połączysz się ze swoją prawdziwą esencją, abyś mogła rozkwitać jako Twoje najwyższe ja!

[

Oprócz poznania wszystkich archetypów,  nauczysz się umiejętności, które pomogą Ci pogłębić Twoją własną szamańską praktykę astrologiczną! Bo jest w tych Dziennikach Księżycowych coś, co pomoże Ci doświadczać astrologii, a nie tylko ją intelektualizować.

co zawiera

DZIENNIK KSIĘŻYCOWY

 

PRASTARĄ MĄDROŚĆ

czyli dokładne wyjaśnienie Energii Nowiu Pełni Księżyca i szczegółowy opis konfiguracji astrologicznej na dzień Nowiu i Pełni Księżyca.

 

ASTROLOGICZNĄ WIEDZĘ

Wysokowibracyjną i eksluzywną wiedzę na temat archetypowej energii każdej Pełni i Nowiu, bo to bardzo mocny czas dla ewolucji naszej świadomości.

KSIEŻYCOWĄ MEDYTACJĘ

oraz pomysł na Twoją Księżycową Ceremonię i Rytuał, które rozluźnią Twoje ciało, uspokoją umysł i przebudzą Twoją wewnętrzną uzdrowicielkę!

PRAKTYKI KSIĘŻYCOWE

abyś mogła zalchemizować tą energię i wykorzystać Moc każdej Pełni i Nowiu Księżyca do manifestacji nowej rzeczywistości.

 

PYTANIA DUSZY

aby pomóc Ci uzyskać wgląd, który jest tak ważną częścią uzdrowienia, a te dni zawsze pozwalają nam wydobyć nasze najgłębsze myśli na powierzchnię.

MIEJSCE NA TWOJE KSIĘŻYCOWE ZAPISKI

bo moc pisania jest ogromna, a im bardziej uczciwe i szczere będą Twoje zapiski, tym łatwiej będzie Wszechświatowi wspierać Cię w tej podróży!

CZY JESTEŚ GOTOWA

zsynchronizować swoje ciało, serce

i umysł z energiami Wszechświata?

TAK, JESTEM GOTOWA!

DZIENNIK KSIĘŻYCOWY

 jest dla Ciebie jeśli

Choć trochę interesuje Cię astrologia i pragniesz dowiedzieć się o niej czegoś więcej, ale znajomość astrologii nie jest wymagana, bo nie musisz znać się na astrologii, aby być częścią Wszechświata.

Masz otwarty umysł i serce i czujesz potrzebę nakarmienia swojej Duszy, lub w głębi Duszy czujesz wezwanie do ponownego połączenia się z naturalnym porządkiem Wszechświata.

Chciałabyś obudzić Twoją relację z Księżycem i resztą Kosmosu i ponownie odkryć naturalną magię życia, a otwierając się na energię Księżyca, otworzyć się na twórczy strumień życia.

Jeśli jako współczesna kobieta, mistyczka, jogini, wiedźma pragniesz zakorzenić się w głębszej prawdzie, przebudzić się w codziennym życiu oraz wcielić w życie boską moc kreacji.

 co

ZYSKUJESZ?

Odchodzisz od ekranu komputera i przechodzisz do bezpośredniego połączenia z Niebem.

Praktykujesz magię każdego Nowiu i Pełni we własnym tempie w zaciszu własnego domu!

Nosisz wygodne ubrania, popijasz ulubiony napój i praktykujesz, gdy poczujesz taką potrzebę!

Odżywiasz swoje Ciało i Duszę sprawdzonymi medytacjami i praktykami, które uspokoją Twoją Duszę!

Pozwalasz, aby ta wiedza pomogła Ci znaleźć wewnętrzny spokój i spełnienie!

Czynisz swoje życie bogatszym i lepszym oraz przenosisz się na kolejny poziom świadomości!

Zwracasz się do wewnątrz i kontaktujesz się z tym, co naprawdę jest dla Ciebie naprawdę ważne!

Synchronizujesz puls własnej Duszy z pulsem Wszechświata i odzyskujesz wrodzony przepływ energii!

Dostajesz wsparcie, aby poczuć się bardziej ugruntowaną i gotową do następnego kroku naprzód.

Jesteś częścią sieci przebudzonych kobiet, które z wielką odwagą realizują swój największy potencjał.

 cieszę się, że chcesz razem ze mną

DOŚWIADCZAĆ MAGII KSIĘŻYCA!

Wiem, że wglądy, którymi dzielę się w tej serii, mają moc, aby odmienić Twoje życie i jestem bardzo podekscytowana, że mogę się nimi z Tobą podzielić!

Zapraszam Cię w transformującą podróż, w czasie której na nowo połączysz się ze swoją kobiecą esencją – księżycową dzikością i mądrością.

Ta praktyka Księżycowej Mądrości zabierze Cię w głąb, poza powierzchowną astrologię. Nie wahaj się ani chwili dłużej i dołącz do nas już teraz oraz powiadam bliskie Ci kobiety!