twoja

KOBIECA DHARMA

Większość z nas zna tylko cechy naszego znaku Słońca, a nasz astrologiczny znak Wenus, Księżyca i Lilith jest równie ważny, bo ujawnia tajemnice naszego kobiecego serca i pokazuje jak być kobietą szczęśliwą i spełnioną w życiu i miłości.

Czasy, w których żyjemy to idealny moment na to, aby na nowo tchnąć życie w Twoją Boginię – odżywić Twoje kobiece serce wraz z Wenus, odnaleźć drogę do głębokiego emocjonalnego spełnienia wraz z Księżycem oraz odbyć dziką i uzdrawiającą podróż wolnej kobiety wraz Lilith.

 

czym jest

TWOJA KOBIECA DHARMA

Ta sesja jest idealna zarówno dla kobiet, które chcą dopiero zacząć zagłębiać się w astrologię, jak i tych, które chcą pogłębić świadomą ekspresję swojej niepowtarzalnej kobiecej energii. Zapraszam Cię na  sesję specjalnie dedykowaną Twojej niepowtarzalnej kobiecej energii .

 

Ta sesje to chwila czasu tylko dla Ciebie, Twoja święta przestrzeń. Zaparz sobie filiżankę ulubionej herbaty i stwórz przytulne miejsce, w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzał.  Zapal swoją ulubioną świeczkę lub kadzidło. I odpręż się… zrelaksuj się…. To wszystko. To naprawdę może być takie proste.  Ja zajmę się resztą .

 

TWOJA

 Esencja Kobiecości

01.

           Boskie Światło Wenus           odżywiające Twoje Kobiece   Serce

Chcesz na nowo tchnąć życie w Twoją Boginię? Wenus, Wielka Bogini, która inspiruje wszystkie nasze twórcze akty piękna i miłości oraz magia, która trzyma nas razem. 

02.

Blask Twojego Księżyca  Karmiący Twoją Emocjonalną Naturę

Chcesz dowiedzieć się na czym polega uzdrawiająca magia Twojego Księżyca? Księżyc pomaga nam lepiej zrozumieć Twoje najgłębsze potrzeby i emocjonalne przypływy i odpływy. 

03.

Rajski Ogród Lilith Uzdrawiająca podróż Dzikiej i Wolnej Kobiety

Chcesz lepiej zrozumieć i pielęgnować unikalne cechy Twojej Lilith? Lilith to głębokie aspekty Twojej kobiecej psychiki, dzięki którymTwoja Dusza wyraża się w bardziej autentyczny sposób.

Żyjemy w pięknych i trudnych czasach, które wymagają od nas realizacji naszego pełnego potencjału i przebudzenia światła naszej boskiej kobiecości. Dlatego właśnie stworzyłam ten pakiet – dla kobiet i wizjonerek, które chcą żyć głębiej w swojej kobiecej mądrości.

 

co Ci da

TWOJA KOBIECA DHARMA

K

Świadomie uczcisz Twoją unikalną kobiecą energię i moc

K

Pogłębisz swoje zrozumienie własnej natury, natury kosmosu i głębszej natury rzeczywistości

K

Doświadczysz swojego wewnętrznego bogactwa i piękna

K

Odkryjesz Dary i Moce, których nie byłaś wcześniej świadoma

K

Odkryjesz głębszą wizję swojego życia i swoją kobiecą Dharmę

dla kogo

DLA KOBIET KTÓRE:

[

Są gotowe zaangażować się w głęboką osobistą eksplorację, w uzdrowienie i transformację

[

Czują potrzebę głębszego poznania siebie i są otwarte na nowe zrozumienie życia

[

Pragną w pełni urzeczywistnić magiczne dary i spectrum swojej kobiecości

[

Chciałyby zanurzyć się w energii i niesamowitości Twojej wewnętrznej Bogini

[

Chcą dostroić się do tego, co naprawdę czyni je szczęśliwymi

[

Pragną nakarmić swoją duszę i są gotowe na stworzenie intymnej i autentycznej relacji z każdą częścią siebie

Astrologia ma taki dar, że zdaje się widzieć od wewnątrz – jakby ktoś czytał pamiętnik Twoich najskrytszych myśli i uczuć. P​oczuj się naprawdę widziana, zrozumiana, doceniona i kochana.  Tego właśnie można się spodziewać po prawdziwej kosmicznej pieszczocie boskiej kobiecości. 

wyjątkowa sesja

NA KTÓREJ ESKPLORUJEMY

01

Wenus, czyli ak być szczęśliwą i spełnioną w życiu i miłości? 

Na tej sesji zdradzę Ci na czym polega twój wyjątkowy magnetyzm, który sprawia, że ​​jesteś pożądana przez innych. Przypomnę Ci czego najbardziej potrzebujesz od partnera i  jakie cechy musisz pielęgnować w sobie, aby się połączyć z innymi? Co Cię kręci? Co Cię podnieca? Czego potrzebujesz, aby utrzymać płomień w sobie i  partnerstwie? Jakie są Twoje ukryte pragnienia, Twoje unikalne zaklęcia miłosne i niepowtarzalne erotyczne dary? Czym ciemna strona Twojej Wenus – Zła Królowa, której należy się wystrzegać? Jak możesz uhonorować Twoją Wenus i wnieść więcej radości, przyjemności, szczęścia, piękna i sztuki do swojego życia? 

02

Księżyc, czyli co Cię naprawdę karmi i odżywia?

Na tej sesji zdradzę Ci na czym polega uzdrawiająca magia Twojego Księżyca. Konsultacja, która pomoże Ci zrozumieć i lepiej pielęgnować unikalne cechy Twojego Księżyca, zrozumieć lepiej Twoje emocje, najgłębsze potrzeby, twoje emocjonalne  przypływy i odpływy. Podpowiem Ci jak możesz odżywić swoje życie, aby stało się ono bardziej wspierające emocjonalnie. Przypomnę Ci czego najbardziej potrzebujesz i co sprawia, że ​​czujesz się szczęśliwa lub smutna, co Cię boli i czego potrzebujesz, aby czuć się nakarmioną, bezpieczną i zadbaną. Dzięki Księżycowej Sesji, zrozumiesz swoje wzorce  emocjonalnego wzrostu, dary i wyzwania Twojej emocjonalnej natury.

03

Czarna Moc Lilith, czyli Twoja Moc Kreacji.

Na tej sesji zdradzę Ci na czym polega czarna moc Twojej Lilith. Konsultacja ta pomoże Ci zrozumieć i lepiej pielęgnować unikalne cechy Twojej Lilth, poznasz najgłębsze aspekty swojej kobiecej psychiki i dzięki nim Twoja dusza będzie mogła się wyrażać w bardziej autentyczny sposób. Podpowiem Ci jak możesz odżywić swoje życie, aby stało się ono bardziej autentyczne. Sesja z Lilth jest okazją do skosztowania zakazanego soczystego owocu z rajskiego ogrodu – owocu świadomości. Przypomnę Ci czego najbardziej potrzebujesz, aby odnaleźć ponowną integrację, jak Twoja kobieca Jaźń może ponownie połączyć się z dziką i wolną kobietą, abyś ponownie stała się całością.