Nareszcie! Październik stopniowo uwolni nas od 'retrogradacyjnego bluesa'!

Pierwszy rusza Pluton, który przygotowuje się właśnie do wyjścia z retrogradacji w Koziorożcu, dlatego dziś cienie łatwiej wychodzą na światło.

Zanurkuj dziś głęboko, aby zobaczyć, co znajduje się pod powierzchnią, bo kosmiczne energie są dziś gotowe do zaglądania w ciemniejszą stronę duszy – nasz cień.

Pluton wychodzi z retrogradacji podczas dzisiejszego Nowiu Księżyca w Wadze. Dzisiejszy nów to zatem idealny czas na głębsze zanurzenie się w ciemności.

Rusza naprzód po 5 miesiącach głębokiego zanurzenia się w strukturach i zaświatach Koziorożca. Pluton specjalizuje się w wykopaliskach duszy, dokonywaniu odkryć i objawień, które mogą napisać na nowo nasze przeznaczenie.

Pluton reprezentuje moc, więc gdy rusza naprzód, możemy wkroczyć w nowe miejsce mocy w naszym życiu. Nadchodzi więc powolne odrodzenie. Czas wkroczyć w swoją nową moc.

Pamiętaj jednak, że posiadanie mocy nie ma nic wspólnego z mocą nad ani pod. Prawdziwa moc to twoja zdolność rozeznania, jasnego widzenia i działania w oparciu o prawdę, którą widzisz.

Pluton uwalnia nas od naszej ciemności, która powstrzymuje nas przed przebudzeniem i stoi na naszej drodze do głębokiej transformacji i uzdrowienia. Jego zadaniem jest skłonienie nas do transformacji. Wszelkimi możliwymi sposobami.

Pluton, planeta ewolucji, specjalizuje się w ujawnianiu naszej ciemnej strony, która stoi na drodze do doświadczenia miłości, pokoju i szczęścia. Pluton trzyma przed nami lustro, nawet jeśli nie podoba nam się to, co widzimy. Konfrontuje nas z niekomfortowym lustrzanym odbiciem nas samych. Stacjonowanie Plutona zazwyczaj wykopuje materiał głęboko zakopany w Psyche.

Pięciomiesięczna retrogradacja prowadziła nas w dół w nasze głębiny. Teraz ponownie nasza energia może zostać uwolniona i wykorzystana, aby posuwać nas naprzód w naszej ewolucyjnej podróży.

Dzięki Plutonowi ruszającemu naprzód łatwiej nam teraz będzie dokonać zmian i zacząć odradzać to, co się rozpadło podczas retrogradacji. Ponieważ Pluton jest planetą śmierci i odrodzenia, zastanów się dziś, co chciałabyś zobaczyć, jak odradza się w Twoim życiu?

O czym dziś przypomina Ci Pluton? Co głęboko w twojej Duszy pragnie dziś tej transformacji?

P.S. Podobał Ci się tekst? Udostępnij, jeśli uważasz, że warto. Dziękuję Ci za wsparcie mojej pracy!