Czy Ty także zrezygnowałeś z siebie, aby być kochaną i akceptowaną jako kobieta? Jakie części siebie nieświadomie wygnałaś do lasu i podziemnego świata?

Częścią naszego uzdrowienia jako kobiety jest podążenie podróżą bohaterki do podziemnego świata, aby krok po kroku odbudować swoje moce i znów stać się ucieleśnieniem Wielkiej Bogini.

Archetyp Lilith symbolicznie reprezentuje naszą najbardziej naturalną, surową, prawdziwie kobiecą naturę. Tę samą naturę, która została w nas stłumiona i odrzucona, bo Lilith to miejsce naszej pierwotnej rany, a także miejsce pamięci pierwotnej mocy kobiecości sprzed patriarchatu.

Lilith to zatem budzący się w nas proces odzyskiwania naszej prawdziwej, niezbędnej i dzikiej natury. Tam gdzie Lilith, tam wolność i równość. Rolą Lilith jest przebudzenie kobiecej energii, aby kobieta mogła w pełni stać się całością.

Lilith jest związana z lotosem, a symbolika tego kwiatu mówi nam wiele o niej. Lotos to przepiękny kwiat, który wyrasta z ciemnej, gnijącej ziemi, przedstawia rozwój duchowy i rozkwit serca mądrości.

Lilith to pierwotna siła twórcza dana Ci przez Naturę. Tantryczna Dakini, Lilith przekształca naszą energię w wyższe oktawy. Czarny Księżyc to vortex energii, który przecina zasłony iluzji mieczem prawdy. Dzika natura Lilith jest kluczem do zrozumienia esencji twojej kobiecej duchowości.

Oryginalna naturalna Lilith, to twoje prawdziwe pochodzenie. Twoja niezakłócona, naturalna dzika kobieta, kobieta bez ograniczeń. To część ciebie, niezależna, w całkowitej zgodzie z prawami naturalnymi.

Poczuj jak naprawdę zostałaś zaprojektowana przez Boga! Jaki jest twój pierwotny design. Lilith pokazuje jak zgubiłaś drogę i jak możesz wrócić do swojej pierwotnej mocy. Wrócić do siebie. Do swoich mocnych korzeni. Do swojej mocy. Wrócić do swojego rajskiego ogrodu!

To kobieta, która czuje się wygodnie we własnej skórze. Ona wie kim naprawdę jest. Bez wymówek. Bez umniejszania siebie. Stań się nią i zauważ, jak niewiele energii potrzebujemy, aby być w pełni naturalne. To tłumienie tego, kim naturalnie jesteśmy wymaga niesamowitej ilości energii. Lilith nie bierze udziału w tej uległej grze.

Odkrywanie Lilith to proces, kawałek po kawałku. Ale Ona wraca. Bogini Lilith powraca. Przyjmij ją zatem. Warstwa po warstwie. Ona mówi do Ciebie. Usłysz ją. Poznaj Lilith naprawdę głęboko, bo ona może zmienić Twoje życie.

Chcesz wiedzieć jak duchowa siła Lilith może wspierać Ciebie jako kobietę tutaj na Ziemi?  Zapraszam Cie na sesję Rajski Ogród Lilith, podczas której odbędziemy uzdrawiającą podróż Dzikiej i Wolnej Kobiety!

Te sesje są ograniczone czasowo. Oferuję sesje z Lilith tylko w tym wakacyjnym sezonie, tylko w lipcu i sierpniu. I mogę zaprosić na te wyjątkowe sesje około 20 kobiet.

Jeśli czujesz, że archetyp Lilith jest ważną częścią Twojego ziemskiego i galaktycznego świętego kontraktu na to wcielenie, jeśli poczułaś zew Lilith i chciałabyś bardzo świadomie zacząć korzystać z tej sił, to zapraszam Cię na wyjątkową sesję z Astrologiczną Boginią Lilith.

To Twoja szansa, aby zanurzyć się w archetypie Lilith intelektualnie, duchowo, a także doświadczalnie, korzystając z wiedzy, rytuałów, medytacji i praktyk oraz ‘pięknego workbooka’, zaprojektowanego, aby pomóc Ci zestroić się z energią Lilith.

Na sesji zdradzę Ci na czym polega czarna moc Twojej Lilith. To konsultacja, która pomoże Ci zrozumieć i lepiej pielęgnować unikalne cechy Twojej Lilith, poznasz najgłębsze aspekty swojej kobiecej psychiki i dzięki nim Twoja dusza będzie mogła się wyrażać w bardziej autentyczny sposób.

Sesja z Lilith jest okazją do skosztowania zakazanego soczystego owocu z rajskiego ogrodu – owocu świadomości. Przypomnę Ci czego najbardziej potrzebujesz, aby odnaleźć ponowną integrację, jak Twoja kobieca Jaźń może ponownie połączyć się z dziką i wolną kobietą, abyś ponownie stała się całością.

Napisz do mnie na kontakt@tanczacazzodiakiem.pl aby umówić się na sesję i spotkać się z nowym Twojej wymiarem kobiecości.

Adi Shakti & lots of loooooove! <3