kosmogram

KSIĘGA TWOJEJ DUSZY

Twój kosmogram to droga, którą Niebo odcisnęło w Twoim sercu w momencie przyjścia na świat. Jesteś niepowtarzalnym dziełem wszechświata. A Twoje życie jest podróżą. Kosmogram to wehihuł, narzędzie umożliwiające Ci podróż do twojego wnętrza. Daje Ci dostęp do pełni możliwości i mocy twojej Duszy. To w nim zakodowany jest Twój proces ewolucyjny, dzięki któremu możesz przejść od nieświadomego do w pełni świadomego wyrażania siebie.

co to jest

KOSMOGRAM

Kosmiczny obraz Twojej podróży jest Mandalą – starożytnym symbolem całości i archetypowym symbolem integracji. Kosmogram to Twoja własna mandala mocy. Symboliczny, alchemiczny zapis, który ma moc przywracania wewnętrznej harmonii. Symbole mogą wnikać głęboko, otwierając nowe drogi wyzwolenia. To twój kod duszy. I ziarno przebudzenia, które tylko Ty możesz aktywować.

W jakiś tajemniczy sposób pozycja planet w chwili narodzin stanowi fundament Twojej psychiki. Kosmogram to most, który łączy Twoją indywidualną psychikę z kosmosem. Pozwola Ci otworzyć się na ukryte, święte siły w Twojej psychice i uzyskać dostęp do mądrości archetypowej, po to, aby pogłębić Twoją samoświadomość i nasycić Twoje życie większym pięknem, znaczeniem i celowością.

 

o kosmogramie

3 NAJWAŻNIEJSZE RZECZY

01.

Twoja Prawdziwa Natura nie ma kosmogramu. Nigdy nie narodziła się i dlatego nie może umrzeć. Budda to dostrzegł i pojął kosmiczne znaczenie ludzkiej świadomości ;). Jaźń, która jest esencją ludzkiej egzystencji zawsze będzie stała ponad wszystkimi bogami.

02.

Kosmogram to alchemiczna fuzja pomiędzy symboliką nieba w momencie narodzin a świadomością jednostki. Kosmogram nie działa sam​, w oddzieleniu od twojej świadomości. Prawdziwym X- Faktorem jest zawsze Twoja niepowtarzalna świadomość.

03.

Nie jesteś zdefiniowany przez swój wykres urodzeniowy. Możesz w pełni ucieleśnić swoją prawdziwą naturę, bez poczucia uwięzienia w niej oraz bez wpadania w pułapkę tożsamości. W tym wszystkim najważniejsza jest Twoja Dusza i Diament Twojej Świadomości.

W życiu nie chodzi o to, żebyś Ty dopasowywał się do świata, lecz o to, żebyś był dopasowany do siebie  samego.

po co Ci

KSIĘGA TWOJEJ DUSZY?

[

Konsultacja astrologiczna zapewni Ci wgląd, narzędzia i zasoby, które wspierać Cię w życiu w radości i szczęściu oraz realizacji Twojego życiowego celu.

[

Kosmogram da Ci głębsze zrozumienie swojej unikalności i wyjątkowości. Pomoże Ci przypomnieć sobie, kim naprawdę jesteś i co przyszłaś tu zrobić.

[

Połączysz się  z własną prawdą i będziesz mogła bardziej świadomie kreować swoją rzeczywistość

[

Będziesz miała lepszą relację z samą sobą, jak i bardziej świadome relacje z innymi oraz z Wszechświatem.

co Ci da

KSIĘGA TWOJEJ DUSZY?

K

Uwolnisz Twoją ukrytą moc i wyzwolisz potencjał swojej Duszy

K

Obudzisz w sobie światło świadomości

K

Doświadczysz swojego wewnętrznego bogactwa i piękna

K

Odkryjesz Dary i Moce, których nie byłaś wcześniej świadoma

K

Uzyskasz dostęp do własnego świata symboli i archetypów

K

Doświadczysz wzrostu i transformacji, dzięki czemu otworzą się dla Ciebie nowe ścieżki

dla kogo

DLA KOBIET, KTÓRE:

[

Są gotowe zaangażować się w głęboką osobistą eksplorację, w uzdrowienie i transformację

[

Czują potrzebę głębszego poznania siebie i są otwarte na nowe zrozumienie życia

[

Chcą przejść na kolejny poziom samoświadomości i są gotowe na objęcie różnorodności swojej swojej istoty

[

Chcą zamienić swój los w przeznaczenie i wzbogacić swoje życie

[

Są gotowe wziąć odpowiedzialność za swoje życie i podnieść poprzeczkę swojej transformacji

[

Pragną nakarmić swoją duszę i są gotowe na stworzenie intymnej i autentycznej relacji z każdą częścią siebie

Naprawdę warto poznać i zrozumieć energie, z którymi przyszło Ci żyć. Unikalne jakości energetyczne, które są Ci dostępne, abyś mogła kultywować określone talenty i moce. Każda energia oferuje Ci pewne możliwości i dary. Sekret polega na współpracy i świadomym wykorzystaniu tych energii.

3 sesje

CO OTRZYMASZ ?

* Pamiętaj, aby zamówić i poznać swój kosmogram musisz znać miejsce urodzenia i dokładny czas urodzenia – najlepiej co do minut*

01

Księgę Twojej Duszy, czyli bardzo wnikliwy 'Przewodnik' (około 30 stron) z głębokim wyjaśnieniem każdego symbolu twojej Jaźni, każdego organu Twojej duszy i Twoich największych urodzeniowych potencjałów, abyś mogła z jeszcze większą samoświadomością, jeszcze głębiej połączona ze sobą, natchniona i zainspirowana iść dalej swoją niepowtarzalną ścieżką. 

Dodatkowo Soczyste Bonusy, dzięki którym zdobędziesz unikalne i precyzyjne narzędzie do odkrywania swojej głębi. 

 

02

3 x 2h sesję online ze mną, podczas których wejdziemy głęboko w Twoją Duszę i szczegółowo zbadamy głębsze znaczenie Twoich wrodzonych Archetypów oraz duchową ścieżkę każdego z nich. Poprowadzę Cię do głębszego zrozumienia życia, do nowej świadomości archetypowych sił działających w Twoich głębinach oraz uzdrawiającej świadomości. 3 sesje zapewnią Ci wgląd, narzędzia i zasoby, które bedą wspierać Twoje życie oraz realizację Twojego pełnego potencjału. 

 

03

Ten pakiet może stać się potężnym ujściem dla Twojej Duszy i stanowi solidne ramy dla Twojej wewnętrznej pracy. Poprowadzę Cię przez proces odkrywania siebie. 3 sesje zostały zaprojektowane tak, aby pomóc Ci uzyskać większą jasność i głębsze wglądy. Na każdej sesji otrzymasz zestaw inspirujących narzędzi do transformacji Twojego  potencjału. Każda sesja oferuje głębokie wglądy i specjalnie dobrane praktyki, dzięki ktorym dowiesz się, jak korzystać z ukrytych zasobów własnej psychiki.