Kosmiczna Energia każdego Nowiu i Pełni Księżyca, to energia  którą należy uznać, wykorzystać i skierować na wzrost Twojej duszy i rozwój. Pamiętaj, że możesz świadomie wykorzystywać tę energię i wymyślić własne kreatywne rozwiązania dla niej.

Wykorzystując astrologiczną wiedzę o domach kosmogramu łatwiej możemy zidentyfikować i zrozumieć podstawowe tematy i intencje ewolucyjnych przemian zachodzących w nas podczas każdego Nowiu i Pełni Księżyca:

 1. Dom [Twoje ja, tożsamość, osobowość, nowe początki, realizacja siebie]

Pytania 1. Domu to: Kim jestem? Jak prezentuję się innym? Jak widzą mnie inni? Czy czuję się „widziana”? Jakie jest najlepsze życiowe podejście jakie mogę zastosować w swoim życiu? Jak nowe projekty mogę teraz rozpocząć? Jak mogę bardziej wyjść do świata? Co nowego chciałabym pokazać światu?

 1. Dom [Dochody, stabilność, życie materialne, zasoby wewnętrzne i zewnętrzne oraz wartości]

Pytania 2. Domu to: Czego potrzebuję, aby czuć się bezpiecznie? Co cenię najbardziej? Co ma dla mnie prawdziwą wartość w życiu? Jakie wartości są dla mnie święte? Jakie mam talenty? Jakie mam zasoby? Jak mogę zarabiać pieniądze? Co daje mi poczucie wewnętrznej harmonii i błogostanu? Co jest warte mojej energii? Jakie swoje zdolności lub talenty chciałabyś dalej rozwijać?

 1. Dom [Komunikacja, nauka, energia mentalna i intelektualna, ciekawość świata, rozwój umysłowy]

Pytania 3. Domu to: Jak mogę lepiej się komunikować się i nawiązywać kontakty z innymi? Czego i jak chcę się nauczyć? Jakie nowe informacje napływają teraz do mnie? Jak mogę lepiej wykorzystać moc swojego umysłu? Jakie nowe pomysły i idee pojawiają się teraz w moim umyśle?

 1. Dom [Dom, rodzina, korzenie, więzi emocjonalne, prywatne ‘ja’, dbanie o emocje i wewnętrzne dziecko, podróż wewnętrzna]

Pytania 4. Domu to: Co mnie ukształtowało? Gdzie kończy się przeszłość i zaczyna przyszłość? Jaki jest mój stosunek do moich przodków i rodu? Jak mogę ich uhonorować? Gdzie czuję, że należę? Gdzie jest mój dom? Co potrzebuję w sobie nakarmić? Jak mogę zadbać o swoje wewnętrzne dziecko?

 1. Dom [Wyrażanie siebie, kreatywność, dzieci, radość, zabawa i przyjemność]

Pytania 5. Domu to: Co sprawia mi radość i przyjemność? Jak mogę bawić się życiem? Co sprawia, że ​​czuję się wyjątkowo? Czy robię to, kocham? Co mnie wyróżnia? Co otwiera  moje serce?  Co pobudza mnie i inspiruje do twórczości?

 1. Dom [Zdrowie, wellness, praca, codzienna rutyna i nawyki, doskonalenie umiejętności, połączenie ducha i ciała]

Pytania 6. Domu to: Jakie obowiązki muszę spełnić? Czy moje codzienne nawyki wspierają moje zdrowie? Jakich potrzebuję mentorów? Co potrzebuję udoskonalić w swoim życiu?

 1. Dom [Relacje, partnerstwo, współpraca, kontrakty, umowy, inni ludzie]

Pytania 7. Domu to: Jak odnoszę się do innych i jak inni odnoszą się do mnie? Jak wyglądają moje relacje? Kim są moi idealni partnerzy? Jaki jest mój ‘kod i wzór relacji’? Jak mogę przyciągnąć ‘bratnią duszę’ do mojego życia? Jak przywrócić równowagę w dawaniu i braniu?

 1. Dom [Finanse, intymność, głęboka jaźń, praca z cieniem, transformacja, osobista]

Pytania 8. Domu to: Jak bardzo moja wartość zależy od pieniędzy i wpływu od innych ludzi? Jak mam stawić czoła mojemu „cieniu” i innym głębokim problemom psychologicznym? Jak radzę sobie z transformacją? Co musi umrzeć w moim życiu, abym mogła odrodzić się tym, kim naprawdę jestem? Co kontroluje moje życie?

 1. Dom [Podróże, szkolnictwo wyższe, nauczanie, filozofia, poczucie sensu i znaczenia życia, Twój wewnętrzny guru]

Pytania 9. Domu to: Jak wyjść poza moje obecne horyzonty? Gdzie i jak szukam sensu i znaczenia życia? Czy jestem otwarta na nieznane nowe pomysły i miejsca? Co mówi dziś mój ‘wewnętrzny guru’? Co jest moją prawdą? Jakiej ekspansji potrzebuję?

 1. Dom [Kariera, misja życiowa, odpowiedzialność, status społeczny, kierunek życia]

Pytania 10. Domu to: Jakie jest moje powołanie, moja misja w świecie? Co swojego mogę wnieść do społeczeństwa? Jak mogę zdobyć szacunek i uznanie? Jak mogę strategicznie do tego podejść? Czy jestem gotowa wziąć na siebie tę odpowiedzialność?

 1. Dom [Przyjaciele, grupy, społeczność, duchowe plemię, ideały, marzenia i przyszłość]

Pytania 11. Domu to: Kim są moi przyjaciele? Gdzie jest moje duchowe plemię? Czy czuję się częścią społeczności? Jakie są moje dalekosiężne cele i marzenia? Jaka jest moja dalekosiężna wizja przyszłości?

 1. Dom [Duchowość, medytacja, odpoczynek, poddanie się, połączenie z nieskończonością, powrót do źródła, koniec cyklu]

Pytania 12. Domu to: Jak odkryć to, co jest przede mną ukryte? Gdzie i jak mogę wycofać się ze świata? Czym są dla mnie mistyczne doświadczenia i transcendencja? Jak oszukuję i sabotuję sama siebie? Co muszę puścić?

Aho Siostro <3! Niech Twoje życie kwitnie i owocuje!