o mnie

Tworzę tę przestrzeń, bo mówienie o astrologii jest niewątpliwe częścią mojej ‘dharmy’ i prawdy w tym wcieleniu.  To także moja codzienna praktyka, źródło wewnętrznej alchemii i ścieżka transformacji. A poza tym, bardzo skuteczne narzędzie otwierania serca i duchowego przebudzenia. Oto czym dla mnie jest astrologia.

Poznajmy się…

Sabina 

Gałuszka – Ochota

historia

Swoją astrologiczną przygodę rozpoczęłam kilkanaście lat temu, mocną i intensywną inicjacją z ówczesnym mistrzem tej dziedziny – Leszkiem Weresem. To jednodniowe spotkanie nakarmiło moją duszę na kilka kolejnych lat. Otworzyło we mnie zupełnie nowy, głębszy wymiar siebie i zasiało ziarno astrologii, które kiełkowało przez wiele kolejnych lat. Długo nie wiedziałam, co chcę w życiu robić. Więc po drodze robiłam wszystko, aby ‘przepowiednia’, że zostanę astrologiem jednak się nie spełniła ;). Moje ograniczone i przerażone tą perspektywą ego, wielokrotnie sabotowało plan mojej Duszy. Długo nie ufałam sobie i nie miałam wystarczająco odwagi, ale jak widać, własnej Dharmy nie da się uniknąć ;). I na szczęście są siły, które pilnują Naturalnego Porządku Wszechświata.

Dziś, gdy piszę te słowa, jestem w wyjątkowym momencie i miejscu mojego życia. Odnalazłam swój rytm, połączenie z naturalnym porządkiem, wewnętrzny spokój i spełnienie. Teraz chcę pomagać innym nawiązać głębszy kontakt ze sobą, z innymi i ze światem.

misja

Kiedy nie zajmuję się astrologią i studiowaniem wszechświata – to mój Księżyc w Strzelcu – często jestem na łonie natury. Kocham długie spacery po lesie z moim psem Syriuszem, uziemiający i kojący puls Ziemi pod stopami i zapach dzikiego powietrza – to moja Wenus w Byku. Stąd mój silny kontakt z Matką Ziemią, jak i potrzeba piękna i harmonii życia.

prywatnie

Osobiście stosuję astrologię jako formę aktywnej medytacji i praktyki duchowej, która prowadzi mnie do głębszego zrozumienia ewolucji własnej duszy, jak i większej wolności.

Uczę jak używać astrologii ze świadomością i intencją dla naszej duchowej ewolucji. Wierzę, że może stać się ona źródłem wewnętrznej alchemii i ścieżką głębokiej transformacji.

Astrologia pozwoliła mi odzyskać poczucie głębokiego związku z Całością. Medytacja jest dla mnie środkiem do kultywowania bezpośredniego doświadczenia tej jedności.

3 filary

Cała moja astrologiczna praca opiera się na trzech głównych filarach:

01.

Nowa Wizja Astrologii – pionierska, holistyczna i wykraczająca poza tradycyjne wzorce

02.

Astrologia jako sztuka uzdrawiania i powrotu do naturalnego rytmu życia w zgodzie z Prawami Natury

03.

Astrologia jako narzędzie transformacji i ewolucji oraz podnoszenia poziomu świadomości

o stronie

Ta strona to owoc moich wielu lat studiów i nauki, przemyśleń, pracy wewnętrznej i medytacji. To przestrzeń, która powstała z autentycznej potrzeby ciała i ducha.

Kreacja tej przestrzeni ma dla mnie olbrzymie znaczenie. Pragnę, aby w naszej zbiorowej świadomości powstało miejsce, które przetransformuje nasz stary wzór myślenia o astrologii i wyeliminuje kłamliwe uproszczenia i fałszywe wyobrażenia zalegające w naszej zbiorowej Psyche.

Kontakt z wszechświatem to bardzo spontaniczny i intuicyjny proces. To wewnętrzny taniec energii i świadomości, pustki i formy w nas samych, bo przecież nie ma nic na zewnątrz nas.

Mam nadzieję, że treści, które tu znajdziesz przebudzą energetycznie Twoje ciało, zainteresują umysł, przywołają Twoją duszę oraz przebudzą serce.

Nadszedł czas na odzyskanie i pogłębienie naszej naturalnej więzi i relacji z kosmosem. Ale aby to mogło nastąpić, będziemy musieli poświęcić trochę czasu na jej odżywienie i pielęgnowanie. Kosmos uwielbia współpracować i gdy tylko mu na to pozwolisz, zacznie Ci się zwierzać, zacieśniać więzi, będzie wspierać i prowadzić. Posłuchaj i daj mu przemówić.

Zapraszam Cię do wspólnej świadomej praktyki nad duchowymi lekcjami znaków i planet, bo głęboko wierzę, że kosmos jest żywą, inteligentną i przepełnioną wyższą świadomością przestrzenią, pełen kosmicznej miłości.

KSIĘGA TWOJEJ

DUSZY

ROCZNY CYKL
TRANSFORMACYJNY

DZIENNIKI KSIĘŻYCOWE