PEŁNIA W BARANIE [środa, 20 października 2021 r., godz. 16:57]

Napisałam kilka słów na temat nadchodzącej Pełni Księżyca w Baranie. Mam nadzieję, że będą dla Ciebie zarówno uzdrawiające, jak i wzmacniające. <3

Pełnia w Baranie to czas w naszym Kalendarzu Księżycowym, kiedy w centrum uwagi jest podejmowanie działań i znajdowanie naszej odwagi.

Baran to pierwszy ze znaków ognia, to on pomaga nam znaleźć naszą iskrę. 

Energia Barana to twój wewnętrzny ogień, nowy początek, to potężna energia do realizacji twoich indywidualnych przedsięwzięć, nieograniczona witalność, entuzjazm i pewność siebie. To Baran inicjuje naszą podróż. 

Dzięki tej energii doświadczasz swojej siły życiowej – tego dynamicznego impulsu, ciepłego wewnętrznego ognia, który pozwala Ci się poruszać, działać, rosnąć, oddychać i żyć. Archetyp Barana to siła, która Cię ożywia i wprowadza życie w Twoje ciało. 

Nadchodząca Pełnia to Twój czas na: *odzyskanie siebie i swojego wewnętrznego ognia *połączenie się ze źródłem ognistej motywacji do działania *inicjację nowych rzeczy *świadome i odważne działanie * celebrację wolności osobistej i niezależności. 

Wykorzystaj więc moc tej Pełni Księżyca w Baranie, aby odważnie stawić czoła życiu i przetransformować siebie!

Pełnia Księżyca zawsze wymaga naszej akcji i działania, stawia nasze emocje w centrum uwagi. Nareszcie widzimy rzeczy takimi, jakimi są naprawdę, dlatego Pełnia Księżyca często zbiega się z ważnymi wydarzeniami lub stanięciem na skrzyżowaniu i rozdrożu. 

W zależności od tego, gdzie znak Barana znajduje się na Twoim kosmogramie, to właśnie ten konkretny obszar życia wymaga teraz Twojej  uwagi, tam Twoje życie czeka na ognisty wybuch lub po prostu impuls do działania ;). 

A ta Pełnia to naprawdę silny emocjonalny podmuch :). Księżyc w opozycji do Marsa i kwadraturze do Plutona dodaje tej Pełni sporo kosmicznej presji,  momentami wręcz plutonowej intensywności i paranoi ;). Jest więc duża szansa na dostrzeżenie i wewnętrzną pracę z ciemną stroną naszych impulsów i instynktów. Możemy też zdecydowanie mocniej poczuć naszą złość, brak cierpliwości lub agresję. Twoje uczucia i emocje mogą  być intensywne i silne. 

Jak konstruktywnie wykorzystać tę wojowniczą energię? Być może podpowiedzią będzie coś, co grecki filozof Arystoteles napisał dawno dawno temu…  „Każdy może być wściekły – to jest łatwe. Ale złość na właściwą osobę, we właściwym stopniu, we właściwym czasie, we właściwym celu i we właściwy sposób – jest prawdziwą sztuką.” :))

Ukierunkujcie energię tej Pełni pozytywnie, bo siła Marsa działa jak ożywcze źródło energii, które można świadomie ukierunkować.  Twoje emocje będą silne, więc skieruj je na konstruktywne kanały. Podczas tej Pełni to Twoje emocje będą napędzać Twoje działanie. Siła Marsa jest stymulująca, spontaniczna, energiczna, entuzjastyczna. Mars inicjuje. Mars otwiera drzwi. Mars daje nam odwagi i asertywności. 

A z Plutonem to wiadomo …. tylko prawda Cię wyzwoli :), ale najpierw pewnie przerazi i przestraszy do szpiku kości. Pluton potrafi przejrzeć każdy fałsz, ponieważ jest bogiem zaświatów z rentgenowskimi oczami. :) Pluton pomoże Ci zobaczyć wszystko, co ukrywasz przed sobą, Twoje ciemne podbrzusze i wszystko, co zostało zakopane w głębokich zakamarkach Twojej podświadomości. Pluton zawsze daje nam możliwość rozpoznania i konfrontacji z naszym wewnętrznym cieniem i transformacji naszego cienia w światło.

Przy takiej kosmicznej konfiguracji być może znajdziesz się pod silną presją emocjonalną. Być może Twoje emocje będą momentami przytłaczające i nie będziesz mogła ich już dłużej kontrolować, ale za to będziesz  dużo głębiej czuć! Twoje silne emocje spróbują Ci z pewnością powiedzieć coś ważnego podczas tej Pełni. :)

Wykorzystaj ten czas właściwie, bo święta geometria tej Pełni zagwarantuje namj bardzo bogate życie emocjonalne i głębokie uczucia ;). Poczujesz rzeczy bardziej i na głębszym poziomie psychicznym, więc może to być czas niezwykle silnej transformacji emocjonalnej i uwolnienia się od Twoich własnych łańcuchów emocjonalnych. :)

Pełnia Księżyca w Baranie jest połączona z żywiołem ognia. Na poziomie energii ogień spala wszystko, co iluzoryczne, pozostawiając tylko to, co jest naszą podstawową naturą. W posągach Shiva jest często przedstawiany jako tańczący w pierścieniu ognia, ale pozostaje nietknięty zarówno przez ignorancję, jak i zło. Ta Pełnia w Baranie to właśnie taki taniec Shivy, który symbolicznie reprezentuje kosmiczny ogień stworzenia, ogień, który wszystko tworzy i pochłania!

Niech ta Pełnia i dla Ciebie będzie jak spacer przez oczyszczający ogień <3!

A jeśli pojawią się głębokie, skomplikowane emocje, po prostu bądź dla siebie dobra i delikatna. 

Obyśmy spotkały się z tą Pełnią z jasnością umysłu, serca i Duszy!

Om Shanti i lots of Loooove! <3

P.S. Podobał Ci się tekst? Udostępnij, jeśli uważasz, że warto. Dziękuję Ci za wsparcie mojej pracy!