jak pracuję?

REKOMENDACJE

 

 

UMÓW SESJĘ STARTOWĄ

dlaczego sesja ze mną

TO BARDZO DOBRA DECYZJA?

Żyjemy w pięknych i trudnych czasach, które wymagają od nas realizacji naszego największego potencjału. Jestem astrologiem i przewodniczką, której misją jest budzenie mądrości naszej duszy. Te sesje są dla kobiet, które chcą żyć głębiej w swojej kobiecej mocy i mądrości. Szczęśliwe klientki, szczęśliwa ja! Kocham swoją pracę, ale nie ma nic lepszego przeczytanie ich 5-gwiazdkowych recenzji!

 

Miarą mojego sukcesu jest to, co moje klientki myślą o swoich doświadczeniach ze mną! Od 13 lat praktykuję i stosuję astrologię w swoim życiu, od kilku lat w pracy z klientkami. Możesz skorzystać z mojej wiedzy i doświadczenia, którymi chętnie się dzielę. Poznasz siebie lepiej. Pokochasz siebie bardziej. Uhonorujesz siebie. Zdobędziesz jasność kiedy i dlaczego. Odzyskasz połączenie z Wszechświatem.

dobre słowo :)

Zapomnij o wszystkim, co do tej pory myślałaś o astrologii! To nie magia, ani przysłowiowe wróżenie z fusów. Sabina pokazuje, że astrologia to przede wszystkim potężne narzędzie do samopoznania i zrozumienia naszego życia. Sesje z Sabiną pomogły mi w podjęciu ważnych życiowych decyzji m.in. w biznesie i relacjach, ale też wskazały mi moją życiową misję.

Te sesje są jak włączenie światła w ciemności – nagle wszystko staje się jasne i nabiera sensu. Z jednej strony w wielu aspektach niby nie dowiadujesz się nic odkrywczego, a z drugiej to, co podskórnie czułaś, o czym myślałaś i co podpowiadała Ci intuicja zostaje potwierdzone i staje się oczywiste. Astrologia nadaje kierunek, pozwala głębiej poznać siebie, przygotować się na niespodziewane lub trudne. Jest kierunkowskazem i mapą z ukrytymi skarbami.

Sabina zaś jest niesamowitym przewodnikiem, który pomaga to wszystko odczytać na tak wielu poziomach… To wyjątkowa, szalenie mądra i inteligentna osoba, która pomoże Ci połączyć się ze sobą i otworzy przed Tobą niebo. Trudno jest logicznie opisać, co dają te sesje – tego po prostu trzeba spróbować.

Evelina Leśniewska

Z Sabiną spotkałam się po raz pierwszy w 2019 roku, kiedy miałam do podjęcia bardzo ważne decyzje, ale byłam bardzo skołowana i niepewna. Postanowiłam więc zasięgnąć wsparcia od strony gwiazd. Wcześniej już miałam doświadczenie z astrologami, ale spotkanie z Sabiną przebiło wszystkie wcześniejsze moje interpretacje astrologiczne.

Bardzo jasno i rzeczowo przedstawiła mi potencjały moje na cały rok , dostałam piekny przewodnik na cały rok , a podczas szczegółowej rozmowy dowiedziałam się nie tylko o wpływach planet, ale dużo więcej na temat samej swojej osoby, swojej natury i jak mogę odbierać obecny wpływ planet na moją strukturę energetyczną.

To było to, czego potrzebowałam! Sabina to latarnia, która pokazała mi zarówno światło, jak i zakamarki cienia. Po zakończonym rocznym cyklu mogę powiedzieć, że jej interpretacja była bardzo trafiona i pomogła mi w podjęciu wielu decyzji życiowych.

Następnego roku również postanowiłam skorzystać z wiedzy tej niesamowitej osoby i od razu, słuchając co wszechświat szykuje dla mnie w kolejnym roku, zauważyłam iż  to, co słyszę od Sabiny pokrywa się z moimi emocjami, jakie mną targały w danym momencie.

Po raz kolejny dostałam jasne i proste wytłumaczenie tego, co się dzieje we mnie i wokół mnie. Jestem bardzo wdzięczna Sabinie za jej pracę i oddanie z jakim przekazuje piękno i moc jednej z najstarszych nauk świata jaką jest astrologia!

Jestem jej bardzo wdzięczna za jej wkład w moją poszerzoną świadomość i trzymam kciuki za jej powodzenie i wierzę mocno  z serca, że uda jej się to przedsięwzięcie, bo jest dla mnie istną czarodziejką astrologiczną :) Jest fantastyczna w tym co robi!

Monika Lotkowska [Satya Mukti]

Moje odczucia po spotkaniu są bardzo pozytywne. Bardzo sympatyczna atmosfera. Czułam sie bezpiecznie i w dobrych rękach profesjonalistki. Mam też kilka ważnych odkryć po naszym spotkaniu. Wyraźniej uświadomiłam sobie kilka rzeczy. Teraz wiem, że  ten rok to po prostu rok mojej pracy zarówno zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Wyjaśniło mi to, dlaczego ostatnio wszystko kręci sie wokół pracy i już mnie to nie martwi, bo jeśli taki jest boski plan to okej ;). Sabina jest otwarta i mówi ładnym, zrozumiałym językiem. Jest empatycznym przewodnikiem, z dużą wiedzą, daje poczucie bycia zrozumianą i wspieraną. No i to pięknie przygotowane podsumowanie. Ten przewodnik astrologiczny jest cudny! Dziękuję! <3

Magdalena Czaja

będę ją polecać

Praca z Sabiną dała mi całą masę wglądów. Najbardziej cenię sobie jej pogłębione, psychologiczne podejście do astrologii. Sabina w centrum stawia człowieka i dopiero z tej perspektywy opowiada o planetach. Czułam się bardzo bezpiecznie pod jej prowadzeniem.

Spotkanie z nią pomogło mi zrozumieć i ułożyć w sobie wiele spraw. Wyszłam z ogromem wsparcia i konkretnych wskazówek, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Sabina to kochana, mądra i piękna Istotę. Cieszę się, że do niej trafiłam. Na pewno wrócę i będę polecać współpracę z nią zaprzyjaźnionym kobietom.

Nie miałam dużego pojęcia o astrologii, gdy do niej przychodziłam na pierwszą sesję. Cierpliwie mi wszystko wyjaśniła i jeszcze na koniec zaraziła pasją do astrologii :)

Magdalena Gołda

Sabina nie jest typowym astrologiem mówiącym „wtedy i wtedy spotka Cię to i to”. Sabina jest Przewodniczką, wskazującą jakie energie płyną do nas z Kosmosu, czego chcą nas nauczyć i zachęca do wejścia z nimi w interakcję i współtworzenia rzeczywistości. Bardzo podoba mi się takie podejście do astrologii, pokazujące jak możemy wykorzystać daną „falę energetyczną”, żeby na niej posurfować i zrobić dla siebie coś dobrego.

Konsultację z Sabiną miałam w trudnym dla mnie momencie, kiedy towarzyszyło mi sporo lęków i niepokojów. Ujęło mnie to, jak się nad nimi pochyliła i przejęła.  Czułam jej ogromne wsparcie i mam wrażenie, że zrobiła jakieś „czary”, bo po sesji poczułam, jak mnie te lęki opuszczają :)!

Za każdym razem, kiedy słucham podcastów „W Pełni Świadomości” czuję, że dotykają one dosłownie mojej Duszy, doświadczam silnej transformacji.

 Lesława Natalia Jaworowska

O Sabinie usłyszałam, jak to zwykle bywa w życiu – pocztą pantoflową. Choć jestem otwarta, nie byłam do końca przekonana, ponieważ astrologia do tej pory nie budziła we mnie szczególnie pozytywnych skojarzeń, ale postanowiłam spróbować. Pracowałam do tej pory z wieloma osobami na wszelkiego rodzaju konsultacjach i Sabina, jako jedyna, naprawdę bardzo profesjonalnie i starannie przygotowuje się do spotkania. Najpierw miałyśmy krótką sesję startową, która bardzo mnie przekonała, do tego, że chcę lepiej poznać siebie i że chcę, żeby to właśnie Sabina mnie prowadziła.

Sabina przeprowadziła mnie przez most zwątpienia w jednym z najbardziej nieoczywistych momentów mojego życia. Dzięki niej lepiej zrozumiałam dynamikę swojego znaku zodiaku. Mam też teraz większe zaufanie do wszechświata i swojej drogi i coraz mniejsze lęki. Sabina jest bardzo wyrozumiała, ma bardzo indywidualne podejście do klienta.  Całkowicie zanurza się w dany problem, który dotyczy klienta. Spotkanie podbudowało  moją pewność siebie i pozwoliło dokonywać  lepszych zweryfikowanych wyborów. Ta sesja pozwoliła mi dokładnie sprawdzić, czy pójście tą drogą w tym momencie jest dla mnie korzystne. Dała mi też lepsze, szersze spojrzenie na ludzi wokół i na ich własne ścieżki.

Ze spotkania mam nagranie video i audio oraz szczegółowe przewodniki z dokładnie opisanym kosmogramem i wszystkimi „wydarzeniami kosmicznymi” na kolejny rok. Jak mam chwile zawahania, służą mi one jako moja podpora. Dziś po dwóch spotkaniach z Sabiną, polecam ją wszystkim, którzy mają poczucie, że w życiu kręcą w kółko lub przechodzą impas decyzyjny, ale też wszystkim, którzy chcą lepiej zrozumieć siebie i świat dookoła nich.

Dagmara Saganowska

czuję moc!

Pierwsza sesja dodała mi wiatru w żagle jeśli chodzi o pracę. Potwierdziła czekające mnie zmiany i większe spełnienie w karierze. Ja sama ostatnio już tak właśnie czułam, że moja Dusza domaga się o więcej.

Po ostatniej sesji z progresjami nareszcie zrozumiałam moje stany emocjonalne, które mi ostatnio towarzyszą, a których genezy nie mogłam odkryć. Takie spojrzenie na zewnętrzne układy, w porównaniu z tym co zmienia się wewnątrz jest naprawdę niesamowite!

Dodatkowo, spotkanie online to bardzo ciekawe rozwiązanie. Daje możliwości głębszej analizy wybranych wątków.

Sabina była moją astrologiczną przewodniczką i mam takie poczucie, że spotkałam 'bratnią Duszę', więc liczę, że pozostaniemy w kontakcie. Czuję moc:) i będę dawać znać gdzie ta moc mnie zaprowadzi :).

Dorota

Mam w sobie ogromną wdzięczność za to, że wszechświat zaprowadził mnie do Sabiny i jej przeogromnej wiedzy astrologicznej. Dziękuję za to, że mogę przeglądać się w Księdze Mojej Duszy, która stała się nieocenionym narzędziem wglądu w moją psychikę i daje mi głębszy kontakt z własnymi emocjami oraz zrozumieniem ich. Medytacje, wypowiadane ciepłym głosem Sabiny, poruszają mnie za każdym razem kiedy do nich powracam.  Polecam współpracę z tą niezwykłą kobietą z całego serca ! Do zobaczenia Sabina♥️
Kasia Szostak