Rajski

OGRÓD LILITH

UZDRAWIAJĄCA PODRÓŻ

DZIKIEJ I WOLNEJ KOBIETY!

UMAWIAM SIĘ

najdroższa siostro,

CZY TY TAKŻE SŁYSZYSZ GŁOS LILIH?

Nie rozumiałam dlaczego Lilith tak bardzo chce, abym właśnie teraz dała jej głos, abym na nowo opowiedziała JEJ historię, abym zaczęła o niej głośno mówić.

Ostatnie tygodnie szybko uświadomiły mi, jak bardzo Lilith potrzebuje teraz naszej miłości, potrzebuje naszej czułej świadomości, odwagi i przestrzeni, w której ta Bogini będzie mogła się pokazać i przemówić.

Teraz już wiem, że moje pragnienie pracy z Lilith było tak naprawdę wezwaniem Bogini, na które moja Dusza powiedziała ‘tak’.

Czuję, że świadome przebudzenie i uzdrowienie tej energii jest teraz aktem wielkiej wagi i odwagi, dlatego moją misją w najbliższych miesiącach będzie wsparcie kobiet w procesie przebudzenia tej energii!

Pierwszym krokiem do uzdrowienia jest Twoja świadomość. Prawdziwe pytanie brzmi więc, czy NAPRAWDĘ chcesz ponownie połączyć się ze sobą i swoją Lilith?

Czego boisz się o sobie dowiedzieć? Czego jeszcze potrzebujesz, aby w pełni sobie zaufać? Jakie są prawdziwe, niepowtarzalne dary Twojej Lilith, którymi możesz się podzielić ze światem?

Astrologiczna sesja ‘Rajski Ogród Lilith’ to czas na wspólne i głębsze zanurzenie się w mitologię i symbolikę Twojej Lilith, ucieleśnienie jej prawdziwej częstotliwości i otwarcie się wiadomość i przekaz od niej.

Czy słyszysz jak Lilith do Ciebie woła? Czy słyszysz jej zew? Czego pragnie Twoja Lilith? Jaki jest jej geniusz? Lilith bardzo potrzebuje teraz Twojej miłości. Najwyższy czas, aby przerwać ten wielowiekowy sen Lilith. Bogini Lilith powraca. Czy ją przyjmiesz?

 czy ty także chciałabyś

NA NOWO TCHNĄĆ ŻYCIE W SWOJĄ LILITH?

Wiele kobiet straciło dziś kontakt z tym aspektem ich wnętrza, z naturalną kobietą w środku, tą, która wciąż jest blisko Źródła i ośmiela się być autentyczna i prawdziwa. Lilith to pierwotna siła twórcza dana Ci przez Naturę. To tantryczna Dakini, bo Lilith przekształca naszą energię w wyższe oktawy. To Twoja niezakłócona, naturalna dzika kobieta, kobieta bez ograniczeń. 

Lilith pokazuje jak zgubiłaś drogę i jak możesz wrócić do swojej pierwotnej mocy. Wrócić do siebie. Do swoich mocnych korzeni. Do swojej mocy. Wrócić do swojego rajskiego ogrodu. Chcesz wiedzieć jak duchowa siła Lilith może wspierać Ciebie jako kobietę tutaj na Ziemi?

PRZEDSTAWIAM CI SESJĘ

Rajski Ogród Lilith

 

Zapraszam Cie na sesję Rajski Ogród Lilith, podczas której odbędziemy uzdrawiającą podróż Dzikiej i Wolnej Kobiety!

Jeśli czujesz, że archetyp Lilith jest ważną częścią Twojego ziemskiego i galaktycznego kontraktu na to wcielenie, jeśli poczułaś zew Lilith i chciałabyś bardzo świadomie zacząć korzystać z tej siły, to zapraszam Cię na wyjątkową sesję z astrologiczną Boginią Lilith.

Na sesji zdradzę Ci na czym polega czarna moc Twojej Lilith. To konsultacja, która pomoże Ci zrozumieć i lepiej pielęgnować unikalne cechy Twojej Lilith. Poznasz na niej najgłębsze aspekty twojej kobiecej psychiki i dzięki nim Twoja dusza będzie mogła się wyrażać w bardziej autentyczny sposób.

 

 

dla kogo?

Ten sesja jest przeznaczona dla wszystkich kobiet pragnących głębszego połączenia z kobiecą mądrością wyrażoną przez energię Lilith

Jest idealna zarówno dla kobiet, które chcą dopiero zacząć zagłębiać się w astrologię, jak i tych, które chcą pogłębić swoją dotychczasową wiedzę

Została zaprojektowana tak,  abyś mogła w pełni wykorzystać moc i potencjał energii swojej Lilith

Ta sesja jest dla Ciebie, jeśli chciałabyś zaprosić więcej prawdy, dzikości, kobiecości  i autentyczności do swojego życia

Ten sesja jest dla Ciebie, jeśli chciałabyś odbudować swoją moc oraz  usłyszeć  i poczuć, że Lilith przemawia bezpośrednio do Ciebie

A także jeśli szukasz inspiracji i motywacji oraz zaufanego narzędzia, które pomoże Ci oczyścić Twoją ścieżkę i uzdrowić Twoje życie.

co otrzymujesz

W RAMACH SESJI?

 

PRASTARĄ MĄDROŚĆ

czyli dokładne wyjaśnienie mitologii, energii i archetypu Lilith

 

ASTROLOGICZNĄ WIEDZĘ

czyli szczegółowy opis mocy i mądrości Twojej własnej Lilith 

2 GŁĘBOKIE MEDYTACJE

abyś mogła połączyć się z Lilith w stanie poszerzonej świadomości i zintegrować jej energię w Twoim własnym wnętrzu

CEREMONIĘ I RYTUAŁ

abyś mogła zalchemizować jej energię i uhonorować jej wielką moc w swoim codziennym życiu

 

BOGINICZNY WORKBOOK

aby pomóc Ci uzyskać wgląd, który jest tak ważną częścią uzdrowienia i wydobyć Twoje najgłębsze myśli na powierzchnię

MIEJSCE NA INTEGRACJĘ I TWOJE ZAPISKI

abyś mogła jeszcze bardziej pogłębić i zrozumieć jej aspekt w sobie

CZY JESTEŚ GOTOWA

zsynchronizować swoje ciało, serce

i umysł z energią Lilith?

TAK, JESTEM GOTOWA!

RAJSKI OGRÓD LILITH

 jest dla Ciebie jeśli

Jeśli jesteś w procesie spotykania się z własnym cieniem i pragniesz włączyć ciemną stronę do swojej całości, aby Twoje autentyczne piękno mogło rozkwitnąć w pełni.

Masz otwarty umysł i serce i czujesz potrzebę nakarmienia swojej Duszy, lub w głębi Duszy czujesz wezwanie do ponownego połączenia się z boginią Lilith i ucieleśnienia Wielkiej Bogini.  

Chciałabyś obudzić i pogłębić Twoją relację z boginią Lilith i poznać jej duchowe imię oraz ponownie odkryć  jej mądrość i moc  otwierając się na jej  strumień energii. 

Jeśli jako współczesna kobieta, mistyczka, jogini, wiedźma   pragniesz wyzwolenia poprzez odzyskanie naszej prawdziwej, surowej, dzikiej natury.

 cieszę się, że chcesz razem ze mną

POZNAĆ MOC SWOJEJ LILITH!

To Twoja szansa, aby zanurzyć się w archetypie Lilith intelektualnie, duchowo, a także doświadczalnie, korzystając z wiedzy, rytuałów, medytacji i praktyk oraz ‘pięknego workbooka’, zaprojektowanego, aby pomóc Ci zestroić się z energią Lilith.

Wiem, że wglądy, którymi dzielę się na tej sesji, mają moc, aby odmienić Twoje życie i jestem bardzo podekscytowana, że mogę się nimi z Tobą podzielić!

Zapraszam Cię w transformującą podróż, w czasie której na nowo połączysz się ze swoją kobiecą esencją, dzikością i mądrością.

Ta astrologiczna sesja zabierze Cię w głąb, poza powierzchowną astrologię. Nie wahaj się ani chwili dłużej i napisz do mnie już teraz oraz powiadam bliskie Ci kobiety!